Author Details

(N{\'e}e Chaudhuri), J. Das, Department of Pure Mathematics\\ Calcutta University\\ 35, Ballygunge Circular Road, Kolkata, 700019\\ West Bengal, INDIA\\

  • Vol 14, No 2 (2015) - Articles
    A METHOD OF SOLVING LAGRANGE'S FIRST-ORDER PARTIAL DIFFERENTIAL EQUATION WHOSE COEFFICIENTS ARE LINEAR FUNCTIONS
    Abstract  PDF
مبل راحتی صندلی مدیریتی صندلی اداری میز اداری وبلاگدهی گن لاغری بازی اندروید تبلیغات کلیکی آموزش زبان انگلیسی پاراگلایدر مارکت اندروید تور آهنگ محسن چاوشی مسیح و آرش پروتز سینه پروتز باسن پروتز لب میز تلویزیون

IJDEA, Academic Publications, Ltd.